Повернення та обмін

Політика повернення товару

Якщо так сталося, що товар який ви замовили,  не підійшов або має виробничий брак, ми обміняємо його на будь-який інший або повернемо гроші. Повернення або обмін товару можливе протягом 14 днів після отримання замовлення.

Інструкція для повернення товару

1. Зв'яжіться з нашим менеджером і повідомте, що ви бажаєте повернути або обміняти товар.

2. Менеджер повідомить вам адресу для повернення товару (або знайдіть її у вкладиші, накладній).

3. Після відправки, повідомте нам номер декларації зручним для вас способом (смс, email або телефонний дзвінок).

4. Після отримання товару, ми здійснимо повернення вашої оплати.

Є питання? телефонуйте:+380504107713 Viber , +380636109623 

 

Умови повернення товару належної якості

Ми приймаємо повернення товарів, які не мають слідів використання. Товар повинен бути в оригінальній упаковці з усіма етикетками та чеком про оплату. Повернення товару приймається протягом 14 днів з дня отримання. Повернути можна в наш магазин або відправити поштовим первізником за адресою що вказана в накладній отримання або зателефонуйте та отримайте адресу повернення товару. Вартість повернення сплачує покупець. Вартість повернення (доставки) становить 70грн. та сплачується покупцем.

Також Ви можете скористатись одною з адрес, та повернути товар до нашого магазину:

вул. Глибочицька 53, 04050, м. Київ, офіс 410

вул. Проспект Оболонський 47/42, 04209, м. Київ, ТЦ "Oasis", (2 поверх, магазин "Serenade")

 

Умови повернення товару не належної якості

Якщо товар має фабричний брак, ви можете повернути його безкоштовно. Для цього можна привезти товар до нашого магазину за адресами або відправити поштовим оператором. Адреса для повернення вказана в накладній або вкладиші накладній до товару.  Ви також можете зателефонувати нам для отримання адреси для повернення товару, він також є нижче на цій сторінці.

Товар що був у використанні до повернення не приймається. Відповідно до «Закону України про захист прав споживачів», нижня білизна і купальники входять в перелік товарів належної якості і не підлягають обміну або поверненню, за умови, що вони не мають браку.

Повернення оплати

Повернення оплати здійснюється напротязі 7 днів, з дня отримання товару магазином. Кошти надсилаються на банківську картку (кредитну, дебетову) отримувача товару.

Не соромтеся зв'язатися з нами для отримання додаткової інформації чи консультації. Наша команда завжди готова допомогти вам.

Телефонуйте:+380504107713 Viber , +380636109623

Відвідайте наші магазини:

вул. Глибочицька 53, 04050, м. Київ, офіс 410

вул. Проспект Оболонський 47/42, 04209, м. Київ, ТЦ "Oasis", (2 поверх, магазин "Serenade")