Нижня білизна дропшипінг

Serenade - це Український виробник якісної жіночої білизни. Тому кожен наш продукт створений з любов'ю та увагою до деталей.

 

Про програму дропшипінгу

Дропшипінг розроблений спеціально для тих, хто бажає заробляти разом з нами. Програма дозволяє Вам продавати нашу вишукану білизну без необхідності вкладання коштів у товар та зберігання на своєму складі. Ми відправимо замовлення безпосередньо Вашому клієнту з нашого складу!

Ви отримуєте різницю між роздрібною ціною для клієнта та Вашою як дропшипера! Зателефонуйте нам або надішліть запит і ми зв'яжемось з Вами!

 

 

Що ми надаємо нашим дропшиперам

Для автоматизації роботи з нашим асортиментом, ми надаємо:

1. Посилання на    XML,YML  файл з товаром - легко завантажуйте та оновлюйте наш асортимент в себе на сайті та на різних платформах: Prom, Rozetka інші.

2. Відправка замовлення здійснюється кожен день після отримання 100% оплати за замовлення та по сформованому Вами номеру ттн. (Нова Пошта або Укрпошта). Не відправляємо замовлення без оплати. Не спілкуємося з Вашими замовниками.

2. Обов'язково зареєструйтесь на нашому сайті для отримння доступу до спеціальних цін для пртнерів. Доступ до  спеціальних цін надається після того,як Ви надаєте нам посилання свій інтерент магазин, сторінку в соцмережах, або якісь інши варіанти. за допомогую яких Ви продаєте або плануєте продавати нашу продукцію.

+38 (050) 410-77-13
менеджер консультація

вул. Глибочицька 53, 04050, м. Київ, офіс 410

 

 

 

 

Як почати співпрацю?

Ми відкрити для співпраці, та впевнені, що разом ми зможемо досягти великих успіхів!

+38 (050) 410-77-13
менеджер консультація